Wymienniki

Urządzenia chłodnicze » Wymienniki

Oferujemy Państwu wymienniki płytowe firmy Danfoss oraz WTT, wymienniki płaszczowo – rurowe firmy ThermoKey. Wymienniki mogą pełnić funkcję parowników, skraplaczy, ekonomizerów, wymienników pośrednich. Mogą być stosowane z każdym dostępnym czynnikiem chłodniczym w zakresie od paru do kilkuset kW. Posiadamy także w ofercie dry-coolery (z funkcją adiabatycznego chłodzenia) oraz glikolowe chłodnice powietrza firmy ThermoKey.

 

 

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się szczegółów!

Salon Sprzedaży Poznań Tel: 603 636 519 e-mail: salonsprzedazy@systherm.pl
Białystok Tel. 85 742 46 00 e-mail: bialystok@systherm.pl
Katowice Tel. 32 270 50 32 e-mail: katowice@systherm.pl
Kalisz Tel./fax 62 760 30 70 e-mail: kalisz@systherm.pl
Koszalin Tel./fax 94 340 25 39 e-mail: koszalin@systherm.pl
Lublin Tel. 81 527 01 60 e-mail: lublin@systherm.pl
Olsztyn Tel./fax 89 539 94 12 e-mail: olsztyn@systherm.pl
Szczecin Tel. 91 48 48 221 e-mail: szczecin@systherm.pl