Poznaj nowy CENNIK klimatyzacji GREE 2019, z cenami obowiązującymi już od 1 czerwca 2019. Sytemy klimatyzacji GREE RAC, Multi FREE-Match, U-MATCH i GMV 5, a ponad to nowości klimatyzacyjne 2019 – klimatyzatory ścienne MUSE, AMBER Silver i Black.
Pełne zestawienie urządzeń wraz funkcjami i akcesoriami w dokumencie PDF.

pobierz: CENNIK klimatyzatorów GREE 2019

 


Skontaktuj się z nami


Nie jesteś z Poznania?

Zapytaj o pełną ofertę klimatyzatorów GREE w naszym oddziale:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521
M: klimatyzacja@systherm.pl

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 32 270 50 32
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Skarszewska 4
62-800 Kalisz
T: 62 760 30 70
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl