Nowy cennik klimatyzatorów SAMSUNG 2020 już dostępny!

Wraz z nim aktualne ceny na urządzenia SAMSUNG RAC, FJM, CAC oraz centralki wentylacyjne SAMUNG – ERV.

Co jeszcze znajdziesz w nowym cenniku SAMSUNG? Przede wszystkim NOWOŚCI SAMSUNG 2020, a wśród nich klimatyzator Wind-Free Elite z inteligencją funkcją Al Auto Comfort i czujnikiem ruchu oraz klimatyzatory Wind-Free Avant czy Wind-Free Comfort, które charakteryzują się cichą pracą i wygodną funkcją Good Sleep, która tworzy przyjemne warunki do nocnego odpoczynku.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnym cennikiem, a w przypadku pytań do kontaktu z naszymi specjalistami.

Poznaj bliżej NOWOŚCI klimatyzacyjne SAMSUNG 2020:

Pobierz CENNIK klimatyzatorów SAMSUNG 2020


Masz pytania? – skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram