Centrale wentylacyjne - Systherm Poznań

Centrale wentylacyjne

centrala_wentylacyjna_saldaCentrale wentylacyjne znajdujące się  w regularnej ofercie SYSTHERM to sprawdzone urządzenia światowych producentów HVAC, w tym: LG, Samsung, VTS, SystemAir oraz Salda

Oferujemy zarówno urządzenia modułowe, jak i kompaktowe charakteryzujące się wysokim stopniem energooszczędności i ergonomią, z możliwością pracy w układach wentylacji mechanicznej i odzyskiem ciepła. Istnieje możliwość wyposażenia urządzeń  w sekcję wentylatora, nagrzewnicę elektryczną / wodną, chłodnicę wodną lub freonową, tłumiki, przepustnice oraz sekcje recyrkulacji.

PRZEZNACZENIE: przemysł, budownictwo mieszkalne jedno i wielorodzinne, lokale użytkowe

  1. Dowiedz się WIĘCEJ

    Centrale wentylacyjne to urządzenia zapewniające mechaniczną wymianę powietrza w pomieszczeniu. Ich zadaniem jest usunięcie z pomieszczenia powietrza zużytego a dostarczenie świeżego, któremu nadane są odpowiednie parametry (temperatura, wilgotność, czystość). Centrale wentylacyjne wyposażone są w dobrane odpowiednio wentylatory.

    Na rynku  dostępne są centrale wentylacyjne nawiewno-wywiewne z odzyskiem ciepła-rekuperatory. Taki system to energooszczędne, komfortowe rozwiązanie, zapewniające odpowiednią temperaturę o każdej porze roku.

    Dodatkową zaletą tego typu urządzeń jest filtrowanie powietrza, usuwanie nieprzyjemnych zapachów, grzybów i pleśni.


AKTUALNA OFERTA

sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego oraz nowych partnerów firm instalacyjnych

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

napisz lub zadzwoń do nas

bok@systherm.pl | tel. 603 329 329

poniedziałek – piątek | godz. 7:00 – 15:00