Problem mój, Twój, jego i jej
Temat jakości powietrza, zwłaszcza w okresie zimowym, rozpala dyskusję nad tym czym oddychamy i jaki wpływ ma to na nasze zdrowie. Dodatkowej pikanterii dodaje fakt, iż według najnowszych danych Polska należy do czołówki europejskich Państw, pod względem zanieczyszczenia powietrza. Dość powiedzieć, że na początku stycznia 2016 stężenie niebezpiecznych pyłów w Rybniku sięgnęło poziomu 3000% normy! A niestety nie jest to odosobniony przypadek, gdyż ze smogiem borykają się mieszkańcy Krakowa, Poznania, Warszawy, czy Lądka Zdroju!
Aplikacje informujące o zagrożeniu płynącym z powietrza stały się dziś nieodłączonym narzędziem mieszkańców Południa Polski, a alarmy smogowe spędzają sen z powiek już nie tylko miłośników spędzania wolnego czasu na wolnym powietrzu, ale każdego, kto musi opuścić dom by dotrzeć do pracy, szkoły, czy … centrum handlowego.
No właśnie – dom. W ogólnym przeświadczeniu – oaza spokoju i twierdza. W praktyce miejsce, o którego właściwym zabezpieczaniu po prostu zapominamy, a to właśnie tutaj zanieczyszczenie powietrza bywa nawet dziesięciokrotnie wyższe niż na zewnątrz!
O ile nasz wpływ na to, czym oddychamy po wyjściu na świeże powietrze (sic!), jest raczej znikomy, o tyle w domu, czy w mieszkaniu możemy podjąć realne działania zmierzające ku ograniczeniu negatywnego wpływu – jakkolwiek dziwnie to brzmi – środowiska.oczyszczacz_powietrza_gree_aqua

Odpowiednie wsparcie
Systemy rekuperacji z zaawansowaną filtracją, klimatyzacja wyposażona w nowoczesne filtry i w końcu oczyszczacze powietrza – urządzenia, które ze względu na odpowiednią relację użyteczności do ceny zdobywają coraz większą rzeszę użytkowników.
To właśnie one stają dziś na pierwszej linii frontu w walce o jakość powietrza, gdyż niewielkie gabaryty, stosunkowo niskie koszty zakupu i eksploatacji (brak kosztów montażu) i przede wszystkim skuteczność, sprawiają, że dostępne są one nie tylko dla klientów z zasobnym portfelem, ale także dla przeciętnego mieszkańca naszego kraju – świadomego problematyki zanieczyszczenia i szkodliwości wdychanego powietrza.
Oczyszczacze powietrza usuwając produkty uboczne spalania paliw, cząsteczki kurzu, wirusy oraz grzyby, w znaczący sposób poprawiają jego jakość i pozytywnie wpływają na komfort mieszkania, poprzez regulację wilgotności otoczenia. Stają się tym samym nie tylko odpowiednim wyborem dla alergików, lecz produktem typu must have dla każdego mieszkańca dużego i zanieczyszczonego miasta, świadomego dzisiejszych zagrożeń.

Nasza propozycja
Oczyszczacz powietrza marki GREE – AQUA
Niewielki, dostępny w dwóch wersjach sprzedażowych zróżnicowanych mocą, a tym samym ilością filtrowanego powietrza w ciągu godziny. Wyposażony w nowoczesne filtry usuwające zarówno zanieczyszczenia powietrza, ale i nieprzyjemne zapachy. Ekonomiczny.

oczyszacz_powietrza_parametry