Dołącz do nas na Endomondo - walcz o formę i nagrody - Systherm Poznań

SYSTHERM Summer Sports Cup to sportowe wyzwanie dla aktywnych osób dbających o dobrą formę, a przy tym chcących dobrze bawić się podczas rywalizacji z innymi uczestnikami naszych zmagań. Jeżeli zatem biegasz, jeździsz na rowerze, uprawiasz nordic walking, czy kolarstwo, a może po prostu dużo spacerujesz – dołącz do nas, spalaj kalorie i walcz o puchar i nagrody rzeczowe.

JAK TO ZROBIĆ?

Nic prostszego, wystarczy skorzystać z bezpłatnej aplikacji Endomondo.com, dostępnej m.in dla smartfonów z systemem android lub iOS, dołączyć do jednej z oferowanych przez nas klas, a następnie rejestrować swoją aktywność fizyczną. System automatycznie będzie zliczał spalone kalorie i na podstawie ich sumy lokował we właściwym miejscu rankingu.

JAK DŁUGO TRWA RYWALIZACJA?

Przez cały okres letni, czyli do 21 września 2016 roku! I co ważne, jeśli już wcześniej korzystałeś z Endomondo.com, system zaliczy Ci wszystkie treningi, które były zarejestrowane za pośrednictwem aplikacji w regulaminowym czasie trwania, czyli od 20 czerwca 2016.

JAKĄ KLASĘ WYBRAĆ?

NAGRODY

  • Klimatyzator SHINY i osuszacz powietrza marki GREE oraz zestawy z balonami helowymi KING OF BALLOONS w klasie Open
  • Voucher na dowolne szkolenie branżowe Akademii SYSTHERM, Anemometr wiatraczkowy TESTO oraz zestawy z balonami helowymi KING OF BALLOONS w klasie HVACR PRO

 

Nie czekaj i dołącz do nas jeszcze dziś!

POBIERZ:  Regulamin SYSTHERM Summer Sport Cup