Największe targi branżowe w Polsce za nami! Na targach nie mogło zabraknąć światowego lidera branży HVACR!

Tegoroczne targi odbyły się 3 i 4 marca w Centrum Targowo-Kongresowe Global EXPO w Warszawie. Specjaliści marki GREE przygotowali dla odwiedzających szereg niespodzianek i nowości ofertowych! Co ciekawego można było zobaczyć na stoisku GREE? Oprócz prezentowanych nowości GREE 2020, cieszyły oko również inne modele ścienne GREE oraz urządzenia z serii GMV.

NOWOŚCI GREE 2020 jakie zostały zaprezentowane podczas targów:

– klimatyzator ścienny G-TECH
– klimatyzator ścienny U-CROWN Gold i Silver
– klimatyzator ścienny LOMO Luxury PLUS
– oczyszczacz powietrza EAGLE
– pompy ciepła VERSATI

G-Tech GREE – najnowsza technologia i ponadczasowy design w jednym!

Oprócz przygotowanej specjalnie dla Klientów GREE strefy komfortu, można było porozmawiać z doradcami GREE, zasięgnąć specjalistycznych porad oraz uzyskać odpowiedzi na wszystkie nurtujące pytania. Do zobaczenia za rok!

Aktualna oferta klimatyzatorów GREE – skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl