WYPRZEDZAMY BLACK FRIDAY – klimatyzator ścienny GREE U-CROWN
w promocyjnej cenie dla Instalatorów!

Spiesz się! Promocja trwa od 18.11.2019 r. do końca listopada lub do wyczerpania zapasów! Modele objęte promocją:

GWH09UB-K3DNA4F 4 890 zł netto zamiast 5 290

GWH12UB-K3DNA4F 5 290 zł netto zamiast 5 590

GWH18UC-K3DNA4F 5 590 zł netto zamiast 5 890

Skontaktuj się z nami

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Bartłomiej Stodolny
tel. +48 61 8507 522, 663 636 004
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!


Nie jesteś z Poznania?

Zapytaj o pełną ofertę klimatyzatorów GREE w naszym oddziale:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 32 270 50 32
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl