Grupa SYSTHERM - Systherm Poznań

Grupa SYSTHERM

Grupa SYSTHERM to ponad 120 doświadczonych specjalistów zajmujących się tematyką HVACR

Systherm to jedna z pierwszych firm handlowych w Polsce zajmujących się chłodnictwem i klimatyzacją. Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą sprzedażowo-logistyczną, która zlokalizowana jest w ośmiu miastach Polski.

Centrala firmy znajduje się w Poznaniu

natomiast oddziały regionalne SYSTHERM znajdują się w Białymstoku, Kaliszu, Katowicach, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie i Szczecinie.

  • WIEDZA

    starannie dobrany zespół specjalistów HVACR

  • DOŚWIADCZENIE

    ponad 30 lat doświadczenia

  • ZAUFANIE

    ponad 7 000 zadowolonych Klientów

 

Czy wiesz, że… ?

  • Grupa Systherm jest jednym z głównych dystrybutorów marki GREE w Polsce?

  • marka Poltherm oferująca sprawdzone rozwiązania chłodnicze i klimatyzacyjne jest marką własną SYSTHERM?

  • od 20 lat Akademia SYSTHERM jest krajowym liderem w szkoleniach zawodowych HVACR?

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

jeżeli masz pytania lub chcesz zostać naszym partnerem biznesowym, skontaktuj się z nami

bok@systherm.pl | tel. 603-329-329

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7, 61-003 Poznań
tel. 618 507 507


Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
tel. 89 539 94 12
olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
tel. 81 527 01 60
lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
tel. 94 340 25 39
koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel. 91 48 48 221
szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
tel. 663 636 050
katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
tel. 603 636 184
kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
tel. 85 742 46 00
bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram