Hel do balonów – butle z helem

Hel do balonów

Hel do balonów sprzedawany w butlach jednorazowych o pojemności 0,15 m³, 0,23 m³0.36 m³ i 0.51 m³, to podstawa oferty handlowej naszej rozlewni helu w Poznaniu. Butle z helem, oferowane w zestawach z reduktorem, balonami i wstążkami stanowią nietypowy element wystroju podczas imprez okolicznościowych.

Butle z helem dystrybuowane są do klientów detalicznych oraz licznych przedstawicieli i hurtowników w kraju i zagranicą.  Dostępne są pod marką własną – King of Balloons oraz markami odbiorców.

W ofercie naszej rozlewni dostępne są również butle wymienne z helem do balonów o pojemności 0,23 m³, 0,36 m³, 0,42 m³, 0,70 m³ dla klientów indywidualnych, które można zamówić po wpłacie kaucji oraz większe butle wymienne z helem wysokociśnieniowe o pojemnościach 1,6 m³, 2,0 m³, 4,0 m³ i 9,1 m³ dla agencji oraz organizatorów imprez.

Sprzedaż produktów King of Balloons prowadzona jest wysyłkowo, ale możliwy jest także odbiór osobisty butli z helem w siedzibie SYSTHERM w Poznaniu. Na miejscu posiadamy również akcesoria do balonów napełnionych helem np. siatki do wypuszczania balonów, czy uszczelniacze oraz różne rodzaje balonów (balony lateksowe, balony foliowe, balony cyfry, balony zwięrzątka).

Butle z helem – aktualny cennik

butla z helemPrzykładowe CENY butli z helem w marcu 2020:

  • butle jednorazowe z helem w zestawie z balonami już od 80 zł
  • butla wymienna z helem i 30 balonów w zestawie – 75 zł + kaucja zwrotna po oddaniu pustej butli
  • butla wymienna z helem i 50 balonów w zestawie – 100 zł + kaucja zwrotna po oddaniu pustej butli
  • butla wymienna z helem i 60 balonów w zestawie – 135 zł + kaucja zwrotna po oddaniu pustej butli
  • butla wymienna z helem i 100 balonów w zestawie – 189 zł + kaucja zwrotna pod oddaniu pustej butli

PRZEZNACZENIE butli z helem: imprezy okolicznościowe – prywatne (urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Halloween, Mikołajki, Walentynki), wydarzenia masowe.

ZAPYTAJ lub zamów online nasze produkty:

ZOBACZ także nasz film – Jak napełnić w prosty sposób balony helem!

SPRAWDŹ dojazd do King of Balloons – butle z helem i balonami na każdą okazję!