Hel do balonów – butle z helem – balony z helem

Hel do balonów

Hel do balonów sprzedawany w butlach jednorazowych o pojemności 0,15 m³, 0,23 m³0.36 m³ i 0.51 m³, to podstawa oferty handlowej naszej rozlewni helu w Poznaniu. Butle z helem, oferowane w zestawach z reduktorem, balonami i wstążkami stanowią nietypowy element wystroju podczas imprez okolicznościowych.

Butle z helem dystrybuowane są do klientów detalicznych oraz licznych przedstawicieli i hurtowników w kraju i zagranicą.  Dostępne są pod marką własną – King of Balloons oraz markami odbiorców.

W ofercie naszej rozlewni dostępne są również butle wymienne z helem do balonów o pojemności 0,23 m³, 0,36 m³, 0,42 m³, 0,70 m³ dla klientów indywidualnych, które można zamówić po wpłacie kaucji oraz większe butle wymienne z helem wysokociśnieniowe o pojemnościach 1,6 m³, 2,0 m³, 4,0 m³ i 9,1 m³ dla agencji oraz organizatorów imprez.

Sprzedaż produktów King of Balloons prowadzona jest wysyłkowo, ale możliwy jest także odbiór osobisty butli z helem w siedzibie SYSTHERM w Poznaniu. Na miejscu posiadamy również akcesoria do balonów napełnionych helem np. siatki do wypuszczania balonów, czy uszczelniacze oraz różne rodzaje balonów (balony lateksowe, balony foliowe, balony cyfry, balony zwięrzątka).

SKLEP ONLINE odlotowebalony.pl

Butle z helem – aktualny cennik

butla z helemPrzykładowe CENY butli z helem – lato 2020:

  • butle jednorazowe z helem w zestawie z balonami już od 80 zł
  • butla wymienna z helem i 30 balonów w zestawie – 65 zł + kaucja zwrotna po oddaniu pustej butli
  • butla wymienna z helem i 50 balonów w zestawie – 89 zł + kaucja zwrotna po oddaniu pustej butli
  • butla wymienna z helem i 60 balonów w zestawie – 125 zł + kaucja zwrotna po oddaniu pustej butli
  • butla wymienna z helem i 100 balonów w zestawie – 179 zł + kaucja zwrotna pod oddaniu pustej butli

PRZEZNACZENIE butli z helem: imprezy okolicznościowe – prywatne (urodziny, imieniny, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, Dzień Matki, Halloween, Mikołajki, Walentynki), wydarzenia masowe.

 

Balony z helem w Poznaniu lub okolicy – napełnianie balonów helem

Butle z helem to nie jedyna grupa produktowa oferowana pod marką King of Balloons. Na miejscu, w Poznaniu, istnieje możliwość zakupu samych balonów napełnionych helem lub napompowania swoich balonów. Przy większych zamówieniach i dekoracjach np. weselach, czy imprezach promocyjnych lub masowych – nasz zespół może napełnić balony helem pod wskazanym adresem.

Podstawowy cennik napełnienia balonów znajduje się w sklepie odlotowebalony.plzakładka odbiór osobisty.

ZAPYTAJ lub zamów online nasze produkty helowe:

  • Sprzedaż hurtowa helu w butlach: +48 663 636 008, +48 663 636 140, 61 8507 518, , sale@kingofballoons.com 
  • Sprzedaż detaliczna butli z helem i balonów: www.kingofballoons.com, tel. 603 636 587, 663 636 140 lub na aukcjach King of Balloons na Allegro.

ZOBACZ także nasz film – Jak napełnić w prosty sposób balony helem!

SPRAWDŹ dojazd do King of Balloons – butle z helem i balonami na każdą okazję!