Zapoznaj się z najnowszymi katalogami i cennikami branżowymi 2020!

Wśród nich nowy cennik MITSUBISHI 2020 z rozwiązaniami klimatyzacyjnymi, wentylacyjnymi oraz pompami ciepła, katalog REFCO 2019/2020, cennik SONNIGER 2020 z hitami cenowymi i nową ofertą kurtyn powietrznych GUARD, katalogi produktowo-cenowe DAIKIN 2020 wraz z rozwiązaniami komercyjnymi, rezydencyjnymi i chłodniczymi oraz najnowszy katalog i cennik LG 2020.

 

Pobierz najnowsze KATALOGI i aktualne CENNIKI

CENNIKI

Rozwiązania rezydencyjne DAIKIN – Cennik 2020

Rozwiązania komercyjne DAIKIN – Cennik 2020

Rozwiązania chłodnicze DAIKIN – Cennik 2020

Klimatyzatory LG – Cennik 2020

Klimatyzacja i wentylacja – Cennik MITSUBISHI 2020/2021

Pompy ciepła CENNIK MITSUBISHI 2020

Pompy Ciepła LG – Cennik 2020

SONNIGER – Cennik 2020

KATALOGI I ULOTKI

Katalog klimatyzacji i wentylacji MITSUBISHI 2020/2021

Katalog Refco 2019-2020

Ulotka Sensira Plus DAIKIN 2020

Ulotka MITSUBISHI MSZ-HR 2020

 


Masz pytania? – skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram