Klimatyzator Gree LOMO Eco - Systherm Poznań

Klimatyzator Gree LOMO Eco

Klimatyzator Gree

Lomo ECO

HIT SPRZEDAŻY
Wysoka jakość z gwarancją niskiej ceny! Energooszczędność, jonizator plazmowy usuwający nieprzyjemne zapachy i alergeny, funkcja turbo, Wifi (w opcji) + pompa ciepła! Jedno z najczęściej kupowanych urządzeń marki Gree. Atrakcyjne ceny modeli z serii Lomo Eco idą w parze z niezawodnością, wysoką klasą energetyczną oraz szerokimi możliwościami sterowania.

Ceny katalogowe od 2190 (PLN) netto
Wydajność chłodnicza od 2,6 do 6,2 kW (nominalna)

Więcej modeli znajdziesz w CENNIKU klimatyzacji GREE 2020

SKONTAKTUJ SIĘ Z NASZYMI DORADCAMI w Poznaniu
i zapytaj o kompleksową obsługę (sprzedaż / montaż*) ze specjalnym rabatem.

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, kom. 618 507 530

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, kom. 605 636 066

facebook MESSENGER – kliknij, aby porozmawiać!!

Nie jesteś z Poznania?
Zapytaj o promocję klimatyzatorów w naszym oddziale: w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie.


ZAPOZNAJ się z pełną ofertą klimatyzatorów GREE


SPRAWDŹ Dane techniczne

ModelGWH09QB-K6DNA5IGWH12QB-K6DNA5IGWH18QD-K6DNA5BGWH24QD-K6DNA5A
Wydajność
(min/nom/max)
chłodzeniekW0,5/2,6/3,350,6/3,2/3,60,65/4,6/5,21,8/6,16/6,4
grzanie0,5/2,8/3,50,6/3,5/3,80,7/5,2/5,41,6/6,45/6,6
Zasilanief/V/Hz1/220-240/501/220-240/501/220-240/501/220-240/50
Zasilanie elektryczne do:jednostka zewnętrznajednostka zewnętrznajednostka zewnętrznajednostka zewnętrzna
Pobór mocy
(min/nom/max)
chłodzeniekW0,16/0,81/1,40,12/1,0/1,40,15/1,4/1,70,6/1,76/2,5
grzanie0,20/0,76/1,50,12/0,97/1,50,16/1,4/1,60,65/1,86/2,6
Pobór prądu chłodzenieA3,94,46,37,7
Pobór prądu grzanieA3,44,36,28,1
EERW/W3,23,23,23,5
COPW/W3,73,63,73,47
SEER6,16,16,16,1
SCOP4,04,04,04,0
Klasa energetyczna chłodzenie/grzanieA++/A+A++/A+A++/A+A++/A+
Jednostka wewnętrzna
Przepływ powietrzam³/h560/490/430/330560/480/410/290850/720/610/520850/720/610/520
Wydajność osuszanial/h0,81,41,81,8
Zakres nastawy temperatury°C16~3016~3016~3016~30
Wymiary [dł x szer x wys]mm790×200×275790×200×275970×224×3001078x325x246
Poziom ciśnienia akustycznegodB(A)39/36/32/2841/37/33/2549/45/41/3648/44/40/34
Poziom mocy akustycznejdB(A)55/52/44/3855/47/43/3558/55/51/4658/54/50/44
Waga nettokg9913,513,5
Jednostka zewnętrzna
Producent sprężarkiGREEGREEGREEGREE
Typ sprężarkirotacyjnarotacyjnarotacyjnarotacyjna
Moc silnika sprężarkiW9439439431410
Przepływ powietrzam³/h1600220022003200
Zakres temperatur otoczenia dla chłodzenia°C-15~43-15~43-15~43-15~43
Zakres temperatur otoczenia dla grzania°C-15~24-15~24-15~24-15~24
Metoda odszranianiaautomatycznaautomatycznaautomatycznaautomatyczna
Wymiary [dł x szer x wys]mm782/320/540848/320/596848/320/596963×700×396
Poziom ciśnienia akustycznegodB(A)52525457
Poziom mocy akustycznejdB(A)61626467
Waga nettokg29,5313449
Czynnik chłodniczyR32R32R32R32
Ilość czynnika chłodniczegokg0,60,590,771,3
Długość instalacji bez doładowania czynnikam5555
Dodatkowa ilość czynnikag/m16161640
Średnica przewodów [ciecz-gaz]mmφ6,35-φ9,52φ6,35-φ9,52φ6,35-φ9,52φ6,35-φ15,88
Średnica przewodów [ciecz-gaz]cal1/4″-3/8″1/4″-3/8″1/4″-3/8″1/4″-5/8″
Długość instalacjicałkowitam19202025
różnicam10101010
*usługa realizowana za pośrednictwem partnerskich firm instalacyjnych

 


AKTUALNA OFERTA GREE

sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego oraz nowych partnerów firm instalacyjnych

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

napisz lub zadzwoń do nas

bok@systherm.pl | tel. 603 329 329

poniedziałek – piątek | godz. 7:00 – 15:00