Promocja Klimatyzacji – SYSTHERM Białystok

Wybierz komfort

a my zadbamy o resztę

3.2.1 START – chłodzenie z SYSTHERM! Zadbaj o swój komfort latem i nie daj się pokonać upalnej aurze! Już od początku maja zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wizji lokalnej i fachowego doradztwa w doborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego – do Twojego domu lub mieszkania.

Ale to nie koniec – przy zakupie wybranych klimatyzatorów marki GREE, MITSUBISHI oraz DAIKIN wraz z montażem, dodajemy atrakcyjne GRATISY o wartości od 100 zł do nawet 600 zł!I pamiętaj – 30 lat na rynku zobowiązuje. Współpraca z nami to szybkość, konkurencyjne ceny i gwarancja dobrze wykonanej usługi, dzięki współpracy z wykwalifikowanymi instalatorami, a także profesjonalna obsługa posprzedażna i serwis.

*Promocja dla klienta indywidualnego, ważna do wyczerpania zapasów!

 


Klimatyzator Samsung

Wind-Free COMFORT

Klimatyzator premium z inteligentną funkcją SmartThings
cicha praca bez zbędnych hałasów, energooszczędność, technologia Wind-Free™ Samsung
z łagodnym wyprowadzaniem chłodnego powietrza, filtr antybakteryjny, zdalne sterowanie za pomocą telefonu lub tabletu przez Wifi + pompa ciepła!

Zobacz VIDEO

Technologia Wind-Free™

Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator GREE

U-CROWN Gold

Popularny model w nowej odsłonie
z wysokimi parametrami pracy i ekologicznym czynnikiem R32, w klasie energetycznej A+++ i komfortowymi funkcjami takimi jak 3 tryby snu, 7 prędkości wentylatora, Smart FLOW 3D.

Zobacz VIDEO


Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator Gree

LOMO Eco

HIT SPRZEDAŻY 2019
Wysoka jakość z gwarancją niskiej ceny
klasa energetyczna A++ w trybie chłodzenia, jonizator plazmowy usuwający nieprzyjemne zapachy, bakterie i alergeny, funkcja I Feel i turbo, Wifi (w opcji) + pompa ciepła!

Zobacz VIDEO

Aplikacja GREE + | Instrukcja obsługi klimatyzatora z modułem Wifi


Zadobaj o komfort - klimatyzacja na wyciągnięcie ręki

Wybrałem klimatyzator LOMO Eco w czerwcu 2017. Ładny, funkcjonalny i niedrogi. Po 3 miesiącach codziennego użytkowania mogę go z całego serca polecić!

Arkadiusz Remiszewski

Jestem projektantką wnętrz i zależy mi na niepospolitym wzornictwie, dlatego wybierając w firmie Systherm klimatyzator postawiłam na sprawdzoną markę – SAMSUNG. Mój wybór padł na model Wind Free, ze względu na niebanalne połączenie wyglądu i zaawansowanych fukcji. Liczę, że nie zawiodę się!

Maria Sobczak

Wygoda, ale i ekonomia. Zakupiłem Lomo Luxury, kóry jest rozwinięciem tego, co można dostać w Lomo Economic. Nie żałuję i polecam produkty Gree.

Łukasz Marciniaki

Sprawdź nasze

pozostałe markiSkontaktuj się z NAMI

  • Paweł Adamski
  • T: 603 636 018
  • Adam Fiedorczuk
  • T. 603 636 154

nasza działalność
klimatyzacja
95%
chłodnictwo
70%
pompy ciepła
55%
ZNAJDŹ nas w Białymstoku