Promocja Klimatyzacji – SYSTHERM Kalisz

Wybierz komfort

a my zadbamy o resztę

3.2.1 START – chłodzenie z SYSTHERM! Zadbaj o swój komfort latem i nie daj się pokonać upalnej aurze! Już od początku maja  zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wizji lokalnej i fachowego doradztwa w doborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego – do Twojego domu lub mieszkania.

Ale to nie koniec – przy zakupie wybranych klimatyzatorów marki GREE, MITSUBISHI oraz DAIKIN wraz z montażem, dodajemy atrakcyjne GRATISY o wartości od 100 zł do nawet 600 zł!I pamiętaj – 30 lat na rynku zobowiązuje. Współpraca z nami to szybkość, konkurencyjne ceny i gwarancja dobrze wykonanej usługi, dzięki współpracy
z wykwalifikowanymi instalatorami, a także profesjonalna obsługa posprzedażna i serwis.

*Promocja dla klienta indywidualnego, ważna do wyczerpania zapasów!

 


Klimatyzator Samsung

Wind Free COMFORT

Klimatyzator z funkcją SmartThings – zdalna kontrola w dowolnym miejscu i czasie
Cicha praca, energooszczędność, chłodzenie z wykorzystaniem technologii Wind-Free™ (łagodne wprowadzanie powietrza), Fast Cooling, filtr antybakteryjny Easy Filter Plus, czynnik chłodniczy R32, sterowanie Wifi oraz komfortowa funkcja Wind-Free™ Good Sleep!

Zobacz VIDEO

Technologia Wind-Free™

Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator GREE

G-TECH

NOWOŚĆ GREE 2020
Nowoczesny design; energooszczędność, rewolucyjna konstrukcja i łatwy demontaż podzespołów oraz wiele innych zaawansowanych funkcji!

Zobacz VIDEO


Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator Gree

LOMO Eco

HIT SPRZEDAŻY 2019
Wysoka jakość z gwarancją niskiej ceny
Energooszczędność, jonizator plazmowy usuwający nieprzyjemne zapachy, bakterie, alergeny, funkcja turbo, Smart Flow, Wifi (w opcji) + pompa ciepła!

Zobacz VIDEO

Aplikacja GREE + | Instrukcja obsługi klimatyzatora z modułem Wifi


Zadobaj o komfort - klimatyzacja na wyciągnięcie ręki

Wybrałem klimatyzator LOMO Eco w czerwcu 2017. Ładny, funkcjonalny i niedrogi. Po 3 miesiącach codziennego użytkowania mogę go z całego serca polecić!

Arkadiusz Remiszewski

Jestem projektantką wnętrz i zależy mi na niepospolitym wzornictwie, dlatego wybierając w firmie Systherm klimatyzator postawiłam na sprawdzoną markę – SAMSUNG. Mój wybór padł na model Wind Free, ze względu na niebanalne połączenie wyglądu i zaawansowanych fukcji. Liczę, że nie zawiodę się!

Maria Sobczak

Wygoda, ale i ekonomia. Zakupiłem Lomo Luxury, kóry jest rozwinięciem tego, co można dostać w Lomo Economic. Nie żałuję i polecam produkty Gree.

Łukasz Marciniaki

Sprawdź nasze

pozostałe markiSkontaktuj się z NAMI

  • Marcin Maciaszek
  • T: 663 636 006
  • Maciej Kliszewski
  • T: 603 636 184

nasza działalność
klimatyzacja
95%
chłodnictwo
70%
pompy ciepła
55%
ZNAJDŹ nas w Kaliszu