Promocja Klimatyzacji – SYSTHERM Olsztyn

Wybierz komfort

a my zadbamy o resztę

3.2.1 START – chłodzenie z SYSTHERM! Zadbaj o swój komfort latem i nie daj się pokonać upalnej aurze! Już od początku maja  zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wizji lokalnej i fachowego doradztwa w doborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego – do Twojego domu lub mieszkania.

Ale to nie koniec – przy zakupie wybranych klimatyzatorów marki GREE, MITSUBISHI oraz DAIKIN wraz z montażem, dodajemy atrakcyjne GRATISY o wartości od 100 zł do nawet 600 zł!I pamiętaj – 30 lat na rynku zobowiązuje. Współpraca z nami to szybkość, konkurencyjne ceny i gwarancja dobrze wykonanej usługi, dzięki współpracy
z wykwalifikowanymi instalatorami, a także profesjonalna obsługa posprzedażna i serwis.

*Promocja dla klienta indywidualnego, ważna do wyczerpania zapasów!

 


Klimatyzator Samsung

Wind Free COMFORT

Klimatyzator premium z zaawansowaną technologią Wind-Free™
cicha praca, energooszczędność, filtr antybakteryjny, czynnik R32, funkcja Auto Clean, sterowanie Wifi z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie!

Zobacz VIDEO


Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator Samsung

AR 35

Nowość Samsung 2020
nowoczesny design; energooszczędność, Easy Filter z powłoką antybakteryjną wychwytującą kurz, zanieczyszczenia i alergeny, sterowanie wifi + pompa ciepła!

Zobacz VIDEO

Technologia Wind-Free™

Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator Gree

U-CROWN Gold

Nowość GREE 2020
wysoka jakość i klasa energetyczna, nowa odsłona flagowego modelu w 2 wersjach kolorystycznych z czynnikiem R32, Smart Flow 3D, 3 tryby snu, sterowanie WiFi!

Zobacz VIDEO


Obejrzyj GALERIĘ


Zadobaj o komfort - klimatyzacja na wyciągnięcie ręki

Wybrałem klimatyzator LOMO Eco w czerwcu 2017. Ładny, funkcjonalny i niedrogi. Po 3 miesiącach codziennego użytkowania mogę go z całego serca polecić!

Arkadiusz Remiszewski

Jestem projektantką wnętrz i zależy mi na niepospolitym wzornictwie, dlatego wybierając w firmie Systherm klimatyzator postawiłam na sprawdzoną markę – SAMSUNG. Mój wybór padł na model Wind Free, ze względu na niebanalne połączenie wyglądu i zaawansowanych fukcji. Liczę, że nie zawiodę się!

Maria Sobczak

Wygoda, ale i ekonomia. Zakupiłem Lomo Luxury, kóry jest rozwinięciem tego, co można dostać w Lomo Economic. Nie żałuję i polecam produkty Gree.

Łukasz Marciniaki

Sprawdź nasze

pozostałe markiSkontaktuj się z NAMI

  • Artur Świtaj
  • T: 663 636 007
  • Jarosław Zglejc
  • T: 603 636 129

nasza działalność
klimatyzacja
95%
chłodnictwo
70%
pompy ciepła
55%
ZNAJDŹ nas w Olsztynie