Promocja Klimatyzacji – SYSTHERM Szczecin

Wybierz komfort

a my zadbamy o resztę

3.2.1 START – chłodzenie z SYSTHERM! Zadbaj o swój komfort latem i nie daj się pokonać upalnej aurze! Już od początku maja  zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wizji lokalnej i fachowego doradztwa w doborze odpowiedniego urządzenia klimatyzacyjnego – do Twojego domu lub mieszkania.

Ale to nie koniec – przy zakupie wybranych klimatyzatorów marki GREE, MITSUBISHI oraz DAIKIN wraz z montażem, dodajemy atrakcyjne GRATISY o wartości od 100 zł do nawet 600 zł!I pamiętaj – 30 lat na rynku zobowiązuje. Współpraca z nami to szybkość, konkurencyjne ceny i gwarancja dobrze wykonanej usługi, dzięki współpracy
z wykwalifikowanymi instalatorami, a także profesjonalna obsługa posprzedażna i serwis.

*Promocja dla klienta indywidualnego, ważna do wyczerpania zapasów!

 


Klimatyzator Samsung

Wind Free COMFORT

Klimatyzator w klasie premium
cicha praca, energooszczędność, Wind-Free™ Samsung – przyjemne powietrze bez zimnych podmuchów, Easy Filter Plus, komfortowe SmartThings.

Zobacz VIDEO

Technologia Wind-Free™

Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator GREE

G-TECH

Nowość GREE 2020
nowoczesna kolorystyka i ponadczasowy design; klasa energetyczna A+++, jonizator plazmowy usuwający kurz, bakterie i alergeny, zaawansowana konstrukcja!

Zobacz VIDEO


Obejrzyj GALERIĘ


Klimatyzator Gree

LOMO Eco

HIT SPRZEDAŻY 2019
wysoka jakość z gwarancją niskiej ceny, energooszczędność, jonizator plazmowy usuwający nieprzyjemne zapachy, alergeny i bakterie, Smart Flow, komfortowy tryb snu i wiele innych!

Zobacz VIDEO

Aplikacja GREE + | Instrukcja obsługi klimatyzatora z modułem Wifi


Zadobaj o komfort - klimatyzacja na wyciągnięcie ręki

Wybrałem klimatyzator LOMO Eco w czerwcu 2017. Ładny, funkcjonalny i niedrogi. Po 3 miesiącach codziennego użytkowania mogę go z całego serca polecić!

Arkadiusz Remiszewski

Jestem projektantką wnętrz i zależy mi na niepospolitym wzornictwie, dlatego wybierając w firmie Systherm klimatyzator postawiłam na sprawdzoną markę – SAMSUNG. Mój wybór padł na model Wind Free, ze względu na niebanalne połączenie wyglądu i zaawansowanych fukcji. Liczę, że nie zawiodę się!

Maria Sobczak

Wygoda, ale i ekonomia. Zakupiłem Lomo Luxury, kóry jest rozwinięciem tego, co można dostać w Lomo Economic. Nie żałuję i polecam produkty Gree.

Łukasz Marciniaki

Sprawdź nasze

pozostałe markiSkontaktuj się z NAMI

  • Ewa Gumińska
  • T: 603 636 180
  • Tomasz Kniaź
  • T: 663 636 045
  • Damian Mikołajczyk
  • T: 663 636 038

nasza działalność
klimatyzacja
95%
chłodnictwo
70%
pompy ciepła
55%
ZNAJDŹ nas w Szczecinie