Kontakt - Systherm Poznań

GRUPA SYSTHERM

centrala firmy w Poznaniu | 7 oddziałów regionalnych w Polsce
ponad 30 lat doświadczenia w HVACR

Zadzwoń

 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA SYSTHERM

603 329 329

BIURO OBSŁUGI KLIENTA KING OF BALLOONS

663 636 140

Napisz do nas

 

bok@systherm.pl

Odwiedź nas:

  • punkt sprzedaży oraz salon wystawowy w Poznaniu
  • punkty sprzedaży w oddziałach regionalnych w Polsce

Centrala POZNAŃ

 

MAPA dojazdu

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
pon.–pt. 7:00–16:00

centrala POZNAŃ

  1. administracja
    Anna Jastrzębowska
    kierownik ds. administracji i HR

    tel. kom. 663 636 023
    anna.jastrzebowska@systherm.pl

    Sekretariat
    Systherm CHiK sp. z o.o.

    tel. +48 61 8507 500
    biuro@systherm.pl

    Sekretariat
    Systherm D. Gazinska s.j.

    tel. +48 61 8507 550
    serwis@systherm.pl

     
    Księgowość
    Systherm CHiK sp. z o.o.

    tel. +48 61 8507 523
    ksiegowosc-chik@systherm.pl

    Księgowość
    Systherm D. Gazinska s.j.

    tel. +48 61 8507 558
    ksiegowosc-sdg@systherm.pl

    Księgowość
    Systherm Technik sp. z o.o.

    tel. +48 61 8507 558
    ksiegowosc-tech@systherm.pl

     
  2. sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego

    sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego oraz nowych partnerów firm instalacyjnych

    BIURO OBSŁUGI KLIENTA

    tel. 603-329-329
    bok@systherm.pl

     
     
     
  3. sprzedaż hurtowa / obsługa firm instalacyjnych

    materiały montażowe, sprzedaż urządzeń klimatyzacyjnych i chłodniczych

    Jolanta Kodym-Zakrzewska
    dyrektor działu sprzedaży Poznań

    tel. +48 61 8507 531
    tel. kom. +48 663 636 031
    jolanta.zakrzewska@systherm.pl

     
     
     
    Grażyna Liebelt-Szypiłko
    kierownik sprzedaży hurtowej

    tel. +48 61 8507 532
    tel. kom. +48 603 636 078
    grazyna.liebelt@systherm.pl

    Bartłomiej Stodolny
    kierownik sprzedaży biznesowej
    i detalicznej

    tel. +48 61 8507 522
    tel. kom. +48 663 636 004
    bartlomiej.stodolny@systherm.pl

     
     
    Paweł Kańduła
    starszy doradca techniczno-handlowy

    tel. +48 61 8507 536
    tel. kom. +48 603 636 183
    pawel.kandula@systherm.pl

    Mateusz Figiel
    doradca techniczno-handlowy

    tel. +48 61 8507 527
    tel. kom. +48 603 042 555
    mateusz.figiel@systherm.pl

     
     
    Ewelina Satory
    doradca techniczno-handlowy

    tel. +48 61 8507533
    ewelina.satory@systherm.pl

    Daniel Ostenda
    asystent działu sprzedaży

    tel. +48 61 8507 521
    tel. kom. +48 603 636 593
    daniel.ostenda@systherm.pl

     
     
  4. obsługa inwestycji w budownictwie jedno i wielorodzinnym | sprzedaż i montaż pomp ciepła

    kompleksowa obsługa w budownictwie jedno i wielorodzinnym w zakresie systemów chłodzenia, wentylacji i ogrzewnictwa – pomp ciepła

    Tomasz Jaroch

    tel. +48 61 8507 603
    tel. kom. +48 603 636 946
    tomasz.jaroch@systherm.pl

    Mariusz Kijko

    tel. +48 61 8507 580
    tel. kom. +48 663 636 036
    mariusz.kijko@systherm.pl

     
     
  5. sprzedaż hurtowa / gazy techniczne

    narzędzia, termometry i rejestratory, dystrybucja freonu i helu

    Andrzej Jastrzębowski
    dyrektor ds. sprzedaży hurtowej

    tel. +48 61 8507 518
    tel. kom. +48 663 636 008
    andrzej.jastrzebowski@systherm.pl

    Magdalena Wieczorek
    specjalista ds. dystrybucji

    tel. +48 61 8507 589
    tel. kom. +48 663 636 140
    magdalena.wieczorek@systherm.pl

    Katarzyna Jastrzębowska
    specjalista ds. handlowych

    tel. kom. +48 603 636 587
    katarzyna.jastrzebowska@systherm.pl

    Hanna Jastrzębowska
    specjalista ds. sprzedaży i rozliczeń

    tel. +48 61 8507 519
    hanna.jastrzebowska@systherm.pl

  6. obsługa inwestycji komercyjnych oraz publicznych | serwis chłodnictwa i klimatyzacji

    sprzedaż, montaż systemów chłodniczych, klimatyzacyjnych i grzewczych dla sektora przemysłowego oraz handlu | usługi serwisu 

    Andrzej Głodkowski
    dyrektor

    tel. +48 61 8507 551
    andrzej.glodkowski@systherm.pl

    Paweł Sobczak
    kierownik zakładu wentylacji
    i klimatyzacji

    tel. +48 61 8507 604
    tel. kom. +48 663 636 047
    pawel.sobczak@systherm.pl

    Łukasz Lewandowicz
    kierownik serwisu

    tel. +48 61 8507 597
    lukasz.lewandowicz@systherm.pl

    Jakub Reśliński
    inżynier budowy

    tel. +48 61 8507 604
    tel. kom. +48 663 636 864
    jakub.reslinski@systherm.pl

  7. chłodnictwo i klimatyzacja samochodowa / automechanika

    sprzedaż i naprawa agregatów Carrier Transicold, automechanika

    Artur Fabiszewski
    kierownik serwisu

    tel. kom. +48 663 636 515
    artur.fabiszewski@systherm.pl

    Anna Kaleta
    specjalista ds. obsługi klienta

    tel. +48 61 8507 553
    tel. kom. +48 663 636 030
    anna.kaleta@systherm.pl

     
     
  8. dział projektowy / badania i rozwój

    projekty instalacji, ekspertyzy

    Karol Brus
    kierownik

    tel. +48 61 2228 997
    tel. kom. +48 603 636 616
    karol.brus@systherm.pl

     
     
     
  9. dział marketingu i szkoleń

    marketing, usługi wydawnicze, szkolenia branżowe, certyfikacja f-gazowa

    Paulina Kamińska
    koordynator ds. marketingu

    tel. +48 61 8507 578
    tel. kom. 603 037 847
    paulina.kaminska@systherm.pl

    Tomasz Dutkiewicz
    młodszy specjalista ds. marketingu

    tel. +48 61 8507 513
    tel. kom. +48 663 636 565
    tomasz.dutkiewicz@systherm.pl

    Weronika Wojtkiewicz-Sosnowska
    koordynator ds. szkoleń

    tel. +48 61 8507 505
    tel. kom. +48 603 636 326
    weronika.wojtkiewicz-sosnowska@systherm.pl

    Grzegorz Krzyżaniak
    koordynator ds. merytorycznych

    tel. +48 61 8507 514
    tel. kom. +48 663 636 012
    grzegorz.krzyzaniak@systherm.pl

    Roma Robaczewska
    grafik kreatywny

    roma.robaczewska@systherm.pl

    Jolanta Trębicka
    specjalista ds. obsługi klienta

    tel. kom. +48 665 636 211
    jolanta.trebicka@systherm.pl

    Bartosz Strejza
    asystent biura obsługi klienta

    tel. +48 61 8507 606
    tel. kom. +48 661 636 320
    bartosz.strejza@systherm.pl

oddziały REGIONALNE

oddział Białystok

Paweł Adamski
kierownik regionu
tel. kom. 603 636 018
Adam Fiedorczuk
doradca techniczno-handlowy
tel. 603 636 154
ul. Octowa 8
15-399 Białystok
tel. 85 742 46 00
e-mail: bialystok@systherm.pl

oddział Kalisz

Marcin Maciaszek
kierownik regionu
tel. kom. 663 636 006
Maciej Kliszewski
doradca techniczno-handlowy
tel. kom. 603 636 184
ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
e-mail: kalisz@systherm.pl

oddział Katowice

Katarzyna Hrynkiewicz-Struss
kierownik regionu
tel. kom. 663 636 050
Adrian Niemczyk
doradca techniczno-handlowy
tel. kom. 603 636 453
ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
e-mail: katowice@systherm.pl

oddział Koszalin

Joanna Jacewicz
kierownik regionu
tel. kom. 663 636 044
ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
tel. 94 340 25 39
e-mail: koszalin@systherm.pl

oddział Lublin

Adam Pietraś
kierownik regionu
tel. kom. 603 636 156
Marcin Karwat
doradca techniczno-handlowy
tel. kom. 603 636 538
Weronika Gryzio
doradca techniczno-handlowy
tel. kom. 663 636 544
ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
tel. 81 527 01 60
e-mail: lublin@systherm.pl

oddział Olsztyn

Artur Świtaj
kierownik regionu
tel. kom. 663 636 007
Jarosław Zglejc
asystent ds. techniczno-handlowych
tel. kom. 603 636 129
ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
tel. 89 539 94 12
e-mail: olsztyn@systherm.pl

oddział Szczecin

Ewa Gumińska
kierownik regionu
tel. kom. 603 636 180
Tomasz Kniaź
zastępca kierownika regionu
tel. kom. 663 636 045
Damian Mikołajczyk
doradca techniczno-handlowy
tel. kom. 663 636 038
ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel. 91 484 82 21
e-mail: szczecin@systherm.pl

Podział regionalny oddziałów Grupy SYSTHERM