Narzędzia i materiały montażowe

Niezbędne podczas każdej instalacji i montażu urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych. Jako firma z ponad 30 letnim doświadczeniem na rynku HVACR, oferujemy materiały i narzędzia popularnych marek, które wyróżniają się najwyższą jakością i od lat znajdują się w kompleksowej ofercie SYSTHERM.

Akcesoria i narzędzia są niezbędne dla każdego instalatora w branży chłodniczej i klimatyzacyjnej. Chcesz mieć gwarancję precyzyjnych pomiarów i dokładnie wykonanych montaży na każdym etapie? Pracuj tylko na wysokojakościowych narzędziach i materiałach od sprawdzonych marek – skontaktuj się z nami i poznaj aktualną ofertę.

Przyrządy pomiarowe w ofercie SYSTHERM:

Materiały montażowe w ofercie SYSTHERM:

Automatyka w ofercie SYSTHERM:

Współpracujemy również z markami takimi jak: ELITECH, FOMA, ARMAC. Szeroka oferta narzędzi, przyrządów pomiarowych i materiałów montażowych obejmuje rury, izolacje, taśmy, podpory, konstrukcje wsporcze, luty spawalnicze, kołki, mierniki elektryczne, manometry, wagi elektroniczne, czujniki, anemometry, wykrywacze nieszczelności, obcinaczki, zawory, węże oraz zawory elektromagnetyczne, zawory termostatyczne, wzierniki, filtry, presostaty, sterowniki.

Chcesz poznać bliżej marki, których jesteśmy oficjalnym dystrbutorem? Dowiedz się więcej!

TESTO – nowoczesne, szybkie i niezawodne rozwiązania pomiarowe idealne do codziennego użytku

REFCO – wysokiej jakości, szwajcarskie narzędzia i komponenty branży HVACR

ROTHENBERGER – urządzenia i akcesoria do technologii klimatyzacyjnej, kanalizacyjnej i środowiskowej

 

ZAPYTAJ O OFERTĘ: