Nowość GREE 2019 - klimatyzator przenośny MOMA i SHINY - Systherm Poznań

Tegoroczna oferta nowości Gree 2019 zaskoczyła, ponieważ znalazły się w niej nie  tylko modele ścienne, ale i klimatyzatory przenośne, w tym zupełnie nowy i nowoczesny produkt – klimatyzator MOMA .

MOMA to klimatyzator kompaktowy i stylowy, pasujący niemalże do każdego pomieszczenia, a co najważniejsze zaskakujący efektywną pracą oraz wydajnością (3.5 kW).

Umożliwia zarówno chłodzenie, jak i osuszanie pomieszczenia, a także posiada szereg przydatnych funkcji zwiększających wygodę użytkowania, między innymi: 3 poziomy pracy wentylatora, tryb snu, poziomy ruch żaluzji, dzienny timer oraz funkcję I Feel. Całość dopełnia możliwość sterowania za pomocą bezprzewodowego pilota.

 

Jednak Moma to nie wszystko!

Drugą propozycją GREE z kategorii klimatyzatorów przenośnych jest model SHINY, dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych i wydajnościach – białej (3.52 kW) i biało-czarnej (2.9 kW).
Podobnie, jak w klimatyzatorze MOMA  wyposażono go w trzybiegowy wentylator,  dzienny timer i pilot, ale dodatkowo pojawiła się funkcja sterowania z pośrednictwem WI-FI (tylko wersja czarno-biała) oraz grzania (wersja biała).

 

Oba klimatyzatory przenośne GREE zasilane są nowym czynnikiem R290, a ich szczegółowe dane techniczne zestawienie funkcji przedstawiamy poniżej.

 

 

Masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem klimatyzatora przenośnego? Skontaktuj się z naszymi doradcami.

Nie jesteś z Poznania? Zapytaj o aktualne promocje klimatyzatorów w naszym oddziale: w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie.