Nowość! Pompka minilime® Silent + z myślą o instalatorach i nie tylko!

Stworzona na potrzeby wszystkich, którzy poszukują innowacyjnego produktu i nowoczesnej technologii gwarantującego wygodę instalacji oraz zaawansowane właściwości wibracyjne. Obecnie minilime® Silent + to najlepsza i najcichsza pompka w swej klasie!

 

Czym charakteryzuje się nowa pompka Aspen minilime® Silent + ?

  • czujnikiem elektronicznym przepływu wody (mierzy zmiany ilości wody i dostosowuje prędkość pracy silnika w zależności do potrzeb)

  • diodą LED, która pozwala na diagnostykę pompki i rozszerza o dodatkowe funkcjonalności

  • zawiera specjalny tłumik o kształcie trójkąta (by Aspen), który redukuje hałas, zawiera system antysyfonujący oraz umożliwia umieszczenie tłumika w dowolnym narożniku kanału

  • obudową z materiałów antywibracyjnych

  • zbiornikiem szybkiego demontażu

  • – systemem 4-stopniowych filtrów

  • – łatwym montażem


Gwarantujemy 2-letnią gwarancję po zarejestrowaniu pompki online – http://www.aspenpumps.com/silent-mini-lime-pump-guarantee-registration-form

POBIERZ kartę techniczną minilime® Silent +


AKTUALNA OFERTA ASPEN – skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Bartłomiej Stodolny
tel.+48 618 507 522, 663 636 004
salonsprzedazy@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram