Nowości MITSUBISHI i DAIKIN 2019 - Systherm Poznań

Poznaj najnowsze modele marki MITSUBISHI i DAIKIN 2019!

Atrakcyjny wygląd, zaawansowanie funkcje i szerokie możliwości sterowania to nie wszystko, jeżeli chodzi o nowe jednostki, które mają w swojej ofercie producenci Mitsubishi i Daikin.


MITSUBISHI

Economy MSZ-HR

  • elegancki i smukły model
  • wysoka klasa energetyczna A++
  • łatwe i komfortowe zdalne sterowanie

Przykładowe funkcje: Econo Cool, Auto Vane, Auto Restart, Auto, On/Off Timer

 


DAIKIN

SENSIRA +

  • atrakcyjny i nowoczesny przedni panel urządzenia
  • wysoka klasa energetyczna A++
  • tytanowo-apatytowy filtr dezodorujący, niski poziom dźwięku

Przykładowe funkcje: sterownik WiFi, funkcja osuszania pomieszczenia, autodiagnostyka

 


Skontaktuj się z nami

CENTRALA

dział klimatyzacji Poznań
tel. +48 618 507 536, 603636183
klimatyzacja@systherm.pl

dział sprzedaży Poznań
tel. +48 618 507 521, 605636066
salonsprzedazy@systherm.pl

 

ODDZIAŁY REGIONALNE

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 32 270 50 32
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl