Oczyszczacze powietrza - Systherm Poznań

Oczyszczacze powietrza

Zanieczyszczone powietrze to odczuwalny dla człowieka dyskomfort i zagrożenie dla zdrowia. Oczyszczacze powietrza to urządzenia do użytku komercyjnego i domowego, dzięki którym skutecznie pozbywa się nieprzyjemnych zapachów (w tym przede wszystkim dymu tytoniowego), drobnoustrojów i kurzu.

Oferowane przez firmę Systherm produkty posiadają ponadto funkcje antybakteryjne i antyalergiczne. Oczyszczacze powietrza sprawdzą się głównie w lokalach gastronomicznych, pubach, dyskotekach, kawiarniach, restauracjach, salach weselnych i konferencyjnych, palarniach, hotelach i pensjonatach, bankach i innych pomieszczeniach biurowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebna jest poprawa jakości powietrza.

Warto zadbać o swoje zdrowie w ciągu całego roku! Dzięki oczyszczaczowi powietrza skutecznie pozbędziesz się kurzu, drobnoustrojów, a także jeżeli jesteś alergikiem, groźnych i sprawiających duży dyskomfort alergenów.

Oczyszczacze powietrza Cosped

Najwyższa jakość powietrza
Oczyszczacze powietrza włoskiej firmy COSPED to profesjonalne filtry powietrza usuwające zanieczyszczenia z pomieszczenia. Niezmiernie trwałe, wysokoefektywne, zapewniające najwyższą skuteczność. Są bardzo przyjazne użytkownikowi: tanie w eksploatacji i bardzo ciche. Oczyszczacze powietrza COSPED mogą być wyposażone w dodatkowe filtry, które bardzo skutecznie usuwają zapach dymu papierosowego i poprawiają, jakość powietrza. Mogą także regenerować powietrze ujemną jonizacją. Zalecane we wszystkich lokalach, gdzie przybywają ludzie: w pracy, w biurach, w lokalach gastronomicznych, palarniach, a także w domach prywatnych. Sprawdzą się w miejscach o każdym stopniu zanieczyszczenia powietrza.

Oczyszczacze powietrza Gree

Niski poziom hałasu, wskaźnik emisji czystego powietrza i niski pobór mocy – to wszystko gwarantują oczyszczacze marki Gree. Oczyszczacz powietrza Aqua wyróżnia się zgrabnymi gabarytami, natomiast oczyszczacz powietrza Eagle spełnia oczekiwania klientów poszukujących nie tylko niezawodnych, ale także urzekających swoim designem urządzeń. W oczyszczaczu Eagle zanieczyszczone powietrze czerpane jest 360° wlotem, dzięki czemu jest skuteczny i efektywnie działa na niskim poborze mocy.

 


SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego oraz nowych partnerów firm instalacyjnych

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

napisz lub zadzwoń do nas

bok@systherm.pl | tel. 603 329 329

poniedziałek – piątek | godz. 7:00 – 15:00


Masz pytania lub jesteś zainteresowany zakupem oczyszczacza powietrza?
Skontaktuj się z naszymi doradcami.