Oddziały regionalne

GRUPA SYSTHERM to lider na krajowym rynku HVACR

z historią sięgającą 1988 roku. Nasza firma z ponad 30-letnim doświadczeniem stale i prężnie się rozwija, a kompleksowość świadczonych usług chłodniczych i klimatyzacyjnych stanowi o sile grupy.

Grupa SYSTHERM skupia ponad 120 doświadczonych specjalistów

zajmujących się tematyką HVACR. Dysponujemy rozbudowaną infrastrukturą sprzedażowo-logistyczną zlokalizowaną w ośmiu miastach Polski.

Centrala firmy znajduje się w Poznaniu, natomiast oddziały regionalne SYSTHERM zlokalizowane są w Białymstoku, Kaliszu, Katowicach, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie i Szczecinie. Traktujemy każdego Klienta wyjątkowo i indywidualnie, nasz profesjonalizm i wieloletnie doświadczenie gwarantują wysoką jakość świadczonych usług.

Jeżeli chcesz podjąć współpracę z SYSTHERM, Zostań naszym Partnerem Handlowym oraz zapoznaj się się z Ogólnymi Warunkami Sprzedaży (SYSTHERM D. Gazińska s.j. | SYSTHERM ChiK sp. z o.o. | SYSTHERM Technik sp. z o.o.).

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Jesteś nowym Klientem indywidualnym lub biznesowym?

napisz lub zadzwoń do nas

bok@systherm.pl | tel. 603 329 329


Współpracujesz z SYSTHERM?

Skontaktuj się ze swoim Opiekunem Handlowym

BIAŁYSTOK  KALISZ  KATOWICE  KOSZALIN  LUBLIN  OLSZTYN  SZCZECIN


Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7, 61-003 Poznań
tel. 618 507 507


Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
tel. 89 539 94 12
olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
tel. 81 527 01 60
lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
tel. 94 340 25 39
koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
tel. 91 48 48 221
szczecin@systherm.pl

 

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
tel. 663 636 050
katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
tel. 663 636 006
kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
tel. 85 742 46 00
bialystok@systherm.pl