Pompy ciepła GREE VERSATI III 2020 w ofercie SYSTHERM

Przełom w branży ogrzewnictwa – od października w ofercie Gree pojawiły się pompy ciepła Gree Versati trzeciej generacji!

Jak działa pompa ciepła?

Pompa ciepła to urządzenie, które służy do ogrzewania budynku oraz wody użytkowej, co więcej pełni również funkcję chłodzenia podczas lata. Wielofunkcyjność tego typu urządzeń to nie tylko to czym się wyróżniają, dodatkowo stanowią ekologiczną formę ogrzewania nie oddziałując negatywnie na środowisko naturalne. Pompy ciepła spełniają najbardziej rygorystyczne normy środowiskowe, gdyż pozyskują energię z otoczenia i zamieniają je w ciepło.

Jak działa GREE VERSATI III?

Pompy GREE VERSATI III to przełomowa nowość w naszej ofercie, a tym samym innowacyjne urządzenia trzeciej generacji. Pompy ciepła GREE Versati III występują w wersji Split oraz i Monoblok. Jako jedne z nielicznych urządzeń na rynku pracują na unowocześnionym czynniku chłodniczym R32, są funkcjonalne i uniwersalne oraz posiadają wysokie parametry pracy i bogate opcje sterowania. Wykorzystując ciepło otoczenia do ogrzewania budynków oraz przygotowania ciepłej wody użytkowej, wyróżniają się wyjątkowa energooszczędnoścoą oraz niezawodnością. Co ważne, mogą również spełniać funkcję chłodzenia domu. Dzięki pompom Gree można czerpać „darmowe” ciepło z powietrza zewnętrznego nawet przy temperaturach -25°C.

Pompy ciepła GREE VERSATI III 2020

Więcej informacji o innowacyjnych pompach Gree uzyskasz w katalogu. O szczegóły zakupu i warunki handlowe zapytaj swojego Opiekuna Handlowego SYSTHERM!

POBIERZ katalog pomp ciepła GREE VERSATI III

POBIERZ ulotkę pomp ciepła GREE VERSATI III


Pompy ciepła GREE – skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Tomasz Jaroch

tel. +48 61 8507 603
tel. kom. +48 603 636 946
tomasz.jaroch@systherm.pl

Mariusz Kijko

tel. +48 61 8507 580
tel. kom. +48 663 636 036
mariusz.kijko@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram