Pompy ciepła w najlepszych cenach - Systherm Poznań

Pompy ciepła

Pompy ciepła w ofercie Grupy SYSTHERM

Pompa ciepła to urządzenie, które jak potocznie się mówi, zapewni „darmową energię”. Aby ją uzyskiwać należy najpierw ponieść wydatek, jednakże nie należy go jedynie traktować w kategoriach kosztów, a raczej długoterminowej inwestycji, która nie tylko zwróci się po pewnym czasie, która zapewni większą stabilność cieplną w okresach wahających się cen surowców grzewczych, ale także zwiększy nasze działania proekologiczne. Specjaliści z firmy Systherm od lat zajmują się doborem, wyceną, dostawą i montażem pomp ciepła. Ponieważ rynek ten dynamicznie się rozwija, również my stale podnosimy swoją wiedzę i doświadczenie poprzez doszkalanie, kontakt z producentami oraz uatrakcyjnianie oferty pomp ciepła w SYSTHERM. Zapewniamy spersonalizowaną ofertę pomp ciepła dostosowaną do stale zmieniających się przepisów prawa, ofert rynku, wymagań i możliwości klientów.

Pompy ciepła renomowanych producentów

Oferujemy urządzenia renomowanych producentów, m.in. pompy ciepła GREE, pompy ciepła Daikin, pompy ciepła Panasonic, pompy ciepła Alpha-Innotec, pompy ciepła Mitsubishi oraz pompy ciepła LG. Dla inwestorów, którzy nie szukają rozwiązań grzewczych dla całego obiektu, a jedynie pompy ciepła do podgrzewania ciepłej wody, doskonale sprawdza się pompa ciepła Ariston, która do podgrzewania wody wykorzystuje energię z powietrza. Firma Systherm oferuje wiele zaawansowanych rozwiązań i zapewnia wybór tych optymalnych czyli technicznie i finansowo najkorzystniejszych.

Czy wiesz, że… mamy również w ofercie pompy ciepła do ogrzewania wody basenowej?

Pompa ciepła do ogrzewania basenu

Pompy ciepła do podgrzewania wody w basenie są odnawialnymi źródłami energii, które do ogrzewania wody basenowej wykorzystują energię zawartą w powietrzu zewnętrznym i w promieniowaniu słonecznym. Energia niezbędna do napędu basenowej pompy ciepła w 1/3 jest dostarczana w postaci energii elektrycznej (230V). 2/3 energii niezbędnej do ogrzania wody jest czerpane z odnawialnego źródła energii jakim jest powietrze.

W ofercie SYSTHERM znajdziesz pompy ciepła marki Hewalex dedykowane do ogrzewania wody basenowej, które wyróżniają się wysoką efektywnością, łatwym montażem oraz estetyczną obudową. Dowiedz się więcej informacji o pompach ciepła Hewalex.

 

Pompy ciepła – w naszej ofercie znajdziesz

Pompy ciepła GREE

W ofercie SYSTHERM znajdziesz pompy ciepła powietrze-woda Versati trzeciej generacji. Czym się charakteryzują? Przede wszystkim nowoczesną konstrukcją, wysokie parametry pracy oraz energooszczędność. Pompy ciepła Gree, jako nieliczne na rynku, pracują w oparciu o ekologiczny czynnik chłodniczy R32, dodatkowo mają wysoką wydajność grzewczą oraz 5-letnią gwarancję!

Sprawdź nowość w ofercie – pompy ciepła GREE Versati III

Pompy ciepła Alpha-Innotec

logo-AITAlpha-InnoTec jest jednym z wiodących producentów pomp ciepła w Europie. Dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom przedsiębiorstwo wyznacza nowe standardy rozwoju technicznego. Każda pompa ciepła jest produkowana z zachowaniem najwyższej staranności i przechodzi wszechstronne badania jakościowe.

Pompy ciepła LG

pompyciepla-lgPompa ciepła powietrze-woda Therma V jako produkt specjalnie stworzony w odpowiedzi na potrzeby rynku budowlanego (jako wspomaganie lub jako jedyne źródło ogrzewania budynku), doskonale sprawdzi się w jedno- i wielorodzinnym budownictwie.

Co więcej, pompa ciepła woda-powietrze jest produktem przyjaznym środowisku naturalnemu, wykorzystującym dwa źródła energii – powietrze i słońce. Dodatkowo jej współczynnik wydajności COP należy do najwyższych na rynku: do 4,5 (COP), co sprawia, że jest ona bardzo ekonomiczna.

 

Pompy ciepła Daikin

pompyciepla-daikinNiskotemperaturowe pompy ciepła Daikin powietrze-woda stanowią odpowiednie rozwiązanie dla nowych mieszkań lub budynków. System Altherma, który wydobywa i przekształca naturalne ciepło z powietrza atmosferycznego, jest tego najlepszym dowodem.

Pompy ciepła Altherma spełniają Twoje wymagania dotyczące grzania, ale są w stanie również dostarczyć do Twojego domu ciepłą wodę użytkową. W upalne letnie dni, pompa ciepła Altherma zapewnia również chłodzenie. To całoroczne, uniwersalne rozwiązanie zapewniające i grzanie i chłodzenie.

Producent oferuje najwyższy poziom komfortu, efektywności energetycznej i niezawodności w swoich urządzeniach jakimi są pompy ciepła Daikin.

W ofercie SYSTHERM znajdziesz również popularne:

pompy ciepła Lennox

pompy ciepła Ariston

pompy ciepła Panasonic

pompy ciepła Mitsubishi


Jeżeli interesuje Cię

pompa ciepła do ogrzewania ciepłej wody użytkowej

pompa ciepła do ogrzewania budynku mieszkalnego

pompa ciepła do celów komercyjnych

pompa ciepła do ogrzewania wody basenowej

skontaktuj się z nami!


Jeżeli chcesz porozmawiać o pompie ciepła w Twoim domu

skontaktuj się z naszym specjalistami i dowiedz się więcej o zaletach oraz ekonomicznych aspektach pomp ciepła

sprzedaż i obsługa klienta indywidualnego

BIURO OBSŁUGI KLIENTA

napisz lub zadzwoń do nas

bok@systherm.pl | tel. 603 329 329


Pompy ciepła – oferta SYSTHERM

Centrala w Poznaniu:

Tomasz Jaroch

tel. +48 61 8507 603
tel. kom. +48 603 636 946
tomasz.jaroch@systherm.pl

Mariusz Kijko

tel. +48 61 8507 580
tel. kom. +48 663 636 036
mariusz.kijko@systherm.pl

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne