Praca

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. Naszym największym kapitałem są ludzie, na co dzień pracujący w Centrali oraz Oddziałach Terenowych. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację własnej ścieżki kariery. Wierzymy, że osobiste sukcesy członków zespołu idą w parze ze wzrostem wartości całej organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą, praktyką lub stażem w grupie SYSTHERM, wyślij swoje CV na adres e-mail: rozwoj@systherm.pl lub aplikuj na aktualnie dostępne stanowiska.

Dołącz do jednej z najstarszych firm HVACR w Polsce i rozwijaj swoje umiejętności!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

 Doradca techniczno-handlowy HVACR

Miejsce pracy: Koszalin
Numer referencyjny: STH-KOSZ-HVACR
  1. Zobacz szczegóły

    Zakres obowiązków:

    • doradztwo techniczne w zakresie stosowania aktualnych rozwiązań klimatyzacyjnych, chłodniczych oraz wentylacyjnych
    • współpraca z firmami instalacyjnymi, generalnymi wykonawcami oraz biurami projektowymi w woj. Zachodniopomorskim i Pomorskim
    • aktywne pozyskiwanie nowych klientów
    • wizyty pomiarowo-doradcze u klientów inwestycyjnych
    • negocjacje warunków handlowych
    • stały monitoring rynku branżowego
    • przygotowywanie ofert handlowych i realizacja zamówień
    • bieżąca obsługa oddziału, raportowanie do Centrali
    • przyjmowanie i wydawanie towaru

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne – branżowe (klimatyzacja, wentylacja, chłodnictwo)
    • znajomość branży
    • czynne prawo jazdy kat. B
    • umiejętność pracy w zespole
    • dobra organizacja własnej pracy
    • dyspozycyjność

    Dodatkowe atuty:

    • znajomość programu Symfonia Handel
    • chęć podnoszenia kwalifikacji
    • znajomość języka obcego

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju – szkolenia zawodowe
    • umowę o pracę na pełny etat
    • stałą atrakcyjną podstawę wynagrodzenia plus premie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • prywatny pakiet medyczny
    • ubezpieczenie grupowe

Doradca techniczny

Miejsce pracy: Szczecin
Numer referencyjny: STH-SZCZ-TECH

    • dobór i oferowanie systemów klimatyzacyjnych
    • realizacja zamówień
    • wsparcie techniczne dla klientów
    • budowanie długoterminowych relacji z kontrahentami

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe techniczne
    • znajomość języka angielskiego
    • znajomość zagadnień związanych z klimatyzacją
    • wiedza techniczna z zakresu doboru i działania klimatyzacji
    • dobra organizacja pracy
    • komunikatywność, zaangażowanie i kreatywność

    • czynne prawo jazdy kat.B

    Oferujemy:

    • stałą, atrakcyjną podstawę wynagrodzenia plus premie

UWAGA: złożone dokumenty powinny zawierać klauzulę o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.