Praca

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z ponad 30-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. Naszym największym kapitałem są ludzie, na co dzień pracujący w Centrali oraz Oddziałach Terenowych. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację własnej ścieżki kariery. Wierzymy, że osobiste sukcesy członków zespołu idą w parze ze wzrostem wartości całej organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą, praktyką lub stażem w grupie SYSTHERM, wyślij swoje CV na adres e-mail: rozwoj@systherm.pl lub aplikuj na aktualnie dostępne stanowiska.

Dołącz do jednej z najstarszych firm HVACR w Polsce i rozwijaj swoje umiejętności!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Magazynier (Kalisz)

Miejsce pracy: Kalisz
Numer referencyjny: STH-KAL-MAG
  1. Zobacz szczegóły

    Główne zadania

    • obsługa magazynu (przyjmowanie i wydawanie towaru, gospodarka magazynowa), przy użyciu skanera oraz ręcznego wózka paletowego
    • udział w inwentaryzacjach
    • utrzymywanie porządku w magazynie
    • wykonywanie czynności biurowych z zastosowaniem urządzeń (komputer, drukarka, skaner itp.)

    Istotne umiejętności wymagane na tym stanowisku

    • komunikatywność, zaangażowanie w działaniu, pozytywne nastawienie
    • umiejętność pracy w zespole
    • odpowiedzialność i dokładność oraz dobra organizacja czasu pracy
    • szybkie przyswajanie wiedzy i chęć do podejmowania nowych wyzwań
    • znajomość obsługi urządzeń biurowych

    Mile widziane:

    • znajomość branży

    Co zyskuję rozpoczynając pracę w Systherm?

    • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełny etat, przy stałych godzinach pracy
    • Pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie oraz możliwość rozszerzenia dla Twoich bliskich, możliwość zakupu karnetu sportowego w atrakcyjnej cenie, ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze po preferencyjnych cenach oraz imprezy integracyjne.
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Pracę z aktywnym wsparciem Kierowników działów handlowych
    • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od osiąganych wyników
    • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

 Monter / serwisant branży HVAC instalacji wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa

Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: STH-POZ-MON

    Zakres obowiązków:

    • udział w montażach inwestycyjnych układów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
    • obsługa serwisowa,
    • wykonywanie napraw i przeglądów,
    • działania w ramach obsługi gwarancyjnej,
    • reagowanie na ewentualne usterki urządzeń,
    • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (min.średnie)
    • doświadczenie w obsłudze ( przeglądy, konserwacje, naprawy) klimatyzacji
    • umiejętność diagnostyki i naprawy urządzeń z branży HVAC
    • sumienność, punktualność, wysoka kultura osobista

    Dodatkowe atuty:

    • gotowość do podjęcia pracy w systemie jednozmianowym od zaraz
    • wiedza techniczna z zakresu układów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
    • prawo jazdy kat. B
    • uprawnienia: świadectwo kwalifikacji F-gazowej oraz SEP do 1 kV

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • możliwość rozwoju – szkolenia zawodowe
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i zaangażowaniu oraz comiesięczne premie uznaniowe
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon służbowy, odzież robocza)
    • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny
UWAGA: Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych: https://www.systherm.pl/polityka-prywatnosci/