Praca

Jesteśmy stale rozwijającą się firmą z ponad 35-letnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku klimatyzacji i chłodnictwa. Naszym największym kapitałem są ludzie, na co dzień pracujący w Centrali oraz Oddziałach Terenowych. Inwestujemy w rozwój naszych pracowników, umożliwiając im realizację własnej ścieżki kariery. Wierzymy, że osobiste sukcesy członków zespołu idą w parze ze wzrostem wartości całej organizacji.

Jeśli jesteś zainteresowana/y pracą, praktyką lub stażem w grupie SYSTHERM, wyślij swoje CV na adres e-mail: ajastrzebowska@systherm.pl lub aplikuj na aktualnie dostępne stanowiska.

Dołącz do jednej z najstarszych firm HVACR w Polsce i rozwijaj swoje umiejętności!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowiska:

Monter/Serwisant układów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa

Miejsce pracy: Poznań
Numer referencyjny: STH-POL-MON
  1. Zobacz szczegóły

    Główne zadania:

    • udział w montażach inwestycyjnych układów wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa
    • obsługa serwisowa
    • wykonywanie napraw i przeglądów
    • działania w ramach obsługi gwarancyjnej
    • reagowanie na ewentualne usterki urządzeń
    • opieka nad systemami objętymi stałą konserwacją

    Wymagania:

    • wykształcenie techniczne (min. średnie)
    • doświadczenie w obsłudze ( przeglądy, konserwacje, naprawy) klimatyzacji
    • umiejętność diagnostyki i naprawy urządzeń z branży HVAC
    • sumienność, punktualność, wysoka kultura osobista

    Wymagania dodatkowe:

    • gotowość do podjęcia pracy w systemie jednozmianowym od zaraz
    • wiedza techniczna z zakresu układów klimatyzacji, wentylacji i chłodnictwa
    • umiejętność pracy w zespole
    • prawo jazdy kategorii „B”
    • uprawnienia: świadectwo kwalifikacji F-gazowej oraz SEP do 1 kV

    Co zyskuję rozpoczynając pracę w Systherm?

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • wynagrodzenie odpowiadające doświadczeniu i zaangażowaniu oraz comiesięczne premie uznaniowe
    • niezbędne narzędzia pracy (samochód serwisowy, telefon służbowy, odzież ochronna)
    • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
    • dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe na życie, pakiet medyczny

Inżynier ds. pomp ciepła

Numer referencyjny: STH-POL-IPC

    • współpraca z pionem produkcyjnym zlokalizowanym poza granicami kraju
    • wsparcie techniczne pionu produktowego i sprzedaży oraz Kontrahentów B2B w zakresie doboru technicznego urządzeń
    • wsparcie działu produktowego w procesie rozpatrywania zgłoszeń gwarancyjnych i reklamacyjnych
    • prowadzenie szkoleń technicznych i produktowych
    • nadzór nad inwestycjami komercyjnymi oraz weryfikacja poprawności wykonania instalacji i diagnoza usterek technicznych
    • analiza rynku i konkurencji
    • sporządzanie raportów z przebiegu wykonywanej pracy

    Wymagania:

    • wykształcenie o profilu technicznym
    • min. 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku lub serwisanta pomp ciepła
    • znajomość branży
    • silna motywacja do działania
    • czynne prawo jazdy kat.B
    • gotowość do odbywania podróży służbowych
    • znajomość języka angielskiego

    Atuty dodatkowe:

    • dyspozycyjność
    • chęć podnoszenia kwalifikacji
    • znajomość programu Symfonia Handel

    • możliwość rozwoju – szkolenia zawodowe
    • umowę o pracę na pełny etat
    • stałą atrakcyjną podstawę wynagrodzenia plus premie
    • niezbędne narzędzia pracy
    • pakiet medyczny
    • premię roczną uwarunkowaną sukcesami w pracy
    • możliwość nauki języka obcego podczas zajęć indywidualnych

Regionalny przedstawiciel ds. sprzedaży systemów klimatyzacji i pomp ciepła

Miejsce pracy: Woj. Mazowieckie lub Woj. Warmińsko-mazurskie lub Woj. Podlaskie
Numer referencyjny: STH-POL-REG

    • bieżąca obsługa handlowo-techniczna w zakresie oferowanych produktów w oparciu o plan sprzedaży
    • aktywne działania na rzecz pozyskiwania nowych klientów biznesowych – budowanie sieci sprzedaży
    • skuteczne utrzymywanie relacji okołosprzedażowych
    • nadzór nad podległymi ekspozycjami produktowymi i współtworzenie nowych punktów wystawowych we współpracy z działem marketingu
    • prowadzenie monitoringu inwestycji oraz działań konkurencji
    • bieżące raportowanie do centrali firmy

    Wymagania:

    • udokumentowane min 5-letnie doświadczenie w pracy handlowca / przedstawiciela handlowego (mile widziane w branży HVAC)
    • mile widziane wykształcenie techniczne (ogrzewnictwo/klimatyzacja/wentylacja)
    • znajomość pakietu MS Office
    • czynne ważne prawo jazdy kat. B
    • dobra organizacja pracy
    • wysokie umiejętności komunikacyjne i kultura osobista
    • zaangażowanie i witalność
    • dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych w ramach podległego regionu

    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku na podstawie umowy o pracę na pełen etat, przy stałych godzinach pracy
    • pakiet benefitów: opieka medyczna dla Ciebie oraz możliwość rozszerzenia dla Twoich bliskich, karnet sportowy (zakup karnetu w atrakcyjnej cenie), ubezpieczenie grupowe, zakupy pracownicze po preferencyjnych cenach oraz imprezy integracyjne.
    • narzędzia pracy, także do celów prywatnych (komputer, smartfon ).
    • pracę z aktywnym wsparciem Menedżerów Produktów i Kierowników działów handlowych
    • atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze i premie uzależnione od osiąganych wyników
    • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

UWAGA:
Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie cv z klauzulą ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych na adres ajastrzebowska@systherm.pl
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Informacje dotyczące przetwarzania danych osobowych: https://www.systherm.pl/polityka-prywatnosci/
Szkolenia HVACR dla Instalatorów