Koniec roku stanowi zwyczajowo czas podsumowań, we wszystkich aspektach naszej działalności – także biznesowej. Tym bardziej radosny jest fakt, gdy w dobie pandemii i nowej, trudnej, rzeczywistości z jaką nam się przyszło mierzyć od kilku miesięcy – również gospodarczej – ów podsumowanie może mieć pozytywny wydźwięk. A taki z pewnością ma wiadomość, którą otrzymaliśmy dziś z redakcji ogólnopolskiego dziennika branżowego Puls Biznesu. Wiadomość, iż wieloletnia Prezes SYSTHERM Chłodnictwo i Klimatyzacja, Pani Danuta Gazińska, została uwzględniona w rankingu 100 wpływowych Kobiet Polskiego Biznesu 2020 i to na czwartej pozycji, wśród przedsiębiorstw o rocznych przychodach do 50 milionów złotych!

Jesteśmy dumni, że SYSTHERM wpisuje się w aktualny trend rosnącej roli kobiety w życiu społecznym i biznesowym, a Prezes Danuta Gazińska może stanowić inspirację dla wielu Pań pragnących łączyć z sukcesem życie rodzinne i zawodowe oraz wpływających bezpośrednio na polską gospodarkę.
Jednocześnie pragniemy podziękować Pracownikom i Partnerom Biznesowym SYSTHERM za wkład w ten sukces, wynikający zarówno z indywidualnych przymiotów Zarządzającego, ale i osobistego zaangażowania osób aktywnych w nieustającym procesie handlowym.

Dziękujemy i Gratulujemy!
W imieniu Zarządu
Daniel Jastrzębowski
Dyrektor ds. Handlu i Rozwoju

 

100 Kobiet Biznesu – dodatkowe informacje (za Puls Biznesu)

„Puls Biznesu” dostrzega i docenia rosnącą rolę kobiet w zarządzaniu przedsiębiorstwami w Polsce, ich wpływ na gospodarkę, a także wytrwałość, odwagę i ambicję.
Dlatego w 2011 roku zainaugurował projekt, który ma promować przedsiębiorczość kobiet polskiego świata biznesu, łączyć je, a także inspirować do aktywności i realizowania swoich biznesowych celów i marzeń.
Podstawowym celem rankingu „100 Kobiet Biznesu” jest wymiana doświadczeń i wsparcie dla wszystkich pań, które chcą spełniać się zawodowo i prywatnie, zdobywać wiedzę i dzielić się nią. Mamy nadzieję, że lektura sylwetek oraz ścieżek kariery najbardziej liczących się kobiet w polskim biznesie zainspiruje je, doda im skrzydeł i pozwoli uwierzyć we własne możliwości.

Czym jest ranking i plebiscyt?

Ranking „100 Kobiet Biznesu” tworzy setka kobiet, które zarządzają firmami o największej dynamice sprzedaży i zysku w dwóch ostatnich latach. Zestawienie dzielimy na dwie „pięćdziesiątki” – wyróżniamy 50 pań zarządzających firmami o przychodach poniżej 50 mln zł oraz 50 pań z firm generujących przychody powyżej 50 mln zł.

 

Pełny ranking i szczegółowe informacje: http://mat.pb.pl/100_kobiet_2020.pdf