BLACK FRIDAY W SYSTHERM – produkty TESTO minus 15% od ceny regularnej!*

 

PRODUKTY objęte promocją:

TESTO 750-2 – tester napięcia z praktyczną latarką do podświetlenia miejsca pomiarowego

 

 

TESTO 760-2 – multimetr cyfrowy idealny do pomiarów elektrycznych, m. in.: pomiar napięcia, pomiar prądu w zakresie μA

 

 

 

TESTO 745 – bezkontaktowy próbnik napięcia, wodoodporny i pyłoszczelny

 

 

 

TESTO 770-3 – amperomierz cęgowy – dzięki innowacyjnemu mechanizmowi, praca staje się niezwykle prosta

 

 

 

 

TESTO 770-1 – amperomierz cęgowy umożliwiający w wygodny sposób wykonanie pomiarów w gęsto ułożonych przewodach

 

 

 

 

TESTO 417  – anemometry wiatraczkowe + rękawy pomiarowe w zestawie

 

 

 

TESTO 316-3 – detektor czynników chłodniczych, spełniający wymagania ustawy F-gazowej

 

 

 

TESTO 550 – elektroniczna oprawa zaworowa do systemów chłodniczych i pomp ciepła

 

 

 

 

Masz pytania dotyczące promocji?

Skontaktuj się z naszymi specjalistami!

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521
M: salonsprzedazy@systherm.pl

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 32 270 50 32
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

*Promocja trwa od 29.11.2019 do 06.12.2019 lub do wyczerpania zapasów.