Kolejna PROMOCJA od GREE w czerwcu! Do każdego zakupu klimatyzatora z serii LOMO – koszulka GREE GRATIS!

Urządzenia LOMO to bestsellery GREE, które podbijają serca naszych Klientów! Niezależnie od tego na jaki model z serii LOMO się zdecydujesz, otrzymasz koszulkę GREE gratis! Promocja obowiązuje do końca lipca lub do wyczerpania zapasów!

Co łączy urządzenia GREE z serii LOMO?

  • możliwość sterowania urządzeniem przez WiFi

  • efektywność pracy, wygoda użytkowania

  • niezawodność i wszechstronność





Zasady promocji

  1. Promocja skierowana wyłącznie do firm instalacyjnych.
  2. Promocja obowiązuje od 15 czerwca 2020 r. do końca lipca lub do wyczerpania zapasów.
  3. Promocja dotyczy zakupu dowolnego modelu z serii LOMO: LOMO ECO, LOMO LUXURY i LOMO LUXURY PLUS.


Zapytaj o szczegóły promocji GREE – skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram