Promocje dla instalatorów

15Sty 2018

InterGalagtyczny odlot dla Instalatorów HVCR w SYSTHERM – Samsung Galaxy S8 na wyciągnięcie ręki. Zrób zakupy z kategorii prodktowej Samsung RAC,CAC,FJM,EVR na minimalną kwotę zakreśloną w regulaminie i odbierz najlepszy smartphone na rynku! Szczegóły w Strefie Partnera, centrali oraz oddziałach SYSTHERM!

01Gru 2017

  Kupuj GREE, odwiedzaj najbliższych za FREE to hasło przewodnie grudniowej promocji GREE realizowanej w SYSTHERM. Do 31 grudnia* każdy zakup urządzenia GREE dokonywany przez firmę instalacyjną premiowany będzie kartami paliwowymi PB: w przypadku urządzeń do 6 kW – wartość 50 zł przy zakuoie urządzeń powyżej 6 kW – wartość 100 zł Szczegóły w siedzibie […]

08Cze 2017

Przez najbliższe dwa miesiące zakup wybranych klimatyzatorów SAMSUNG, dokonany przez firmy instalacyjne współpracujące z SYSTHERM, będzie premiowany voucherami do wykorzystania w SAMSUNG Brand Store. Promocja objęte są wyselekcjonowane modele RAC z kategorii ECO, STANDARD, PRESTIGE, PREMIUM, CLASSIC oraz WIND FREE. Lista modeli promocyjnych oraz regulamin akcji dostępne w Strefie Instalatora.