Realizacja inwestycji przemysłowych i komercyjnych - chłodnictwo i klimatyzacja - Systherm Poznań

Realizacja inwestycji przemysłowych i komercyjnych – chłodnictwo i klimatyzacja

Doświadczenie w zakresie projektowania, doboru, dostawy i serwisowania urządzeń chłodniczych zgromadzone na przestrzeni 30 działalność SYSTHERM wykorzystywane jest w obsłudze inwestorów biznesowych i instytucjonalnych, realizujących duże inwestycje budowlane, wymagające wsparcia z zakresu chłodnictwa, klimatyzacji i wentylacji.

Szeroko zakres oferty wespół z profesjonalną kadrą i rozbudowanym parkiem technologicznym pozwalają na kompleksową obsługę klientów, przy jednoczesnym połączeniu wysokiej jakości, terminowości i korzystnej ceny.

Realizujemy inwestycje od wykonania ekspertyz i projektów, poprzez kosztorysowanie, do ustalenia harmonogramów prac i oddaniu obiektów „pod klucz” wraz z rozruchem i serwisem.

Specjalizujemy się w projektach i wykonawstwie komór dla branży FCMG, przemysłowej i gastronomii z dostawą wyposażenia oraz budową instalacji chłodniczej, m.in. komór chłodniczych, mroźniczych, badawczych, specjalistycznych, z odzyskiem ciepła technologicznego, czy laboratoryjnych.

NASZE USŁUGI: budowa, rozbudowa i modernizacja obiektów w zakresie: konstrukcyjnym, grzewczym, chłodniczym, klimatyzacji i wentylacji, projektowanie i budowa komór

WSPÓŁPRACA: 61 850 75 80, 61 850 76 03