OD MIKOŁAJA DO GWIAZDKI! U-CROWN w świątecznej cenie…

Promocja obowiązuje do 24.12.2019 r. i obejmuje urządzenia ścienne U-CROWN oraz jednostki wewnętrzne do systemów Multi Free Match typu U-CROWN*

 

U-CROWN RAC

094890 zł
125290 zł
185590 zł

 

U-CROWN MULTI FREE MATCH

091590 zł
121690 zł
181990 zł

 

 

 

Zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z naszą centralą w Poznaniu:

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 32 270 50 32
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

 

*Promocja skierowana jest wyłącznie do firm instalacyjnych.