Walczyliśmy w SKODA Bike Challenge - Systherm Poznań

Drugi weekend września okazał się bardzo pracowity dla naszego zespołu, który w upalanej aurze podjął się nie lada wyzwania!  Tym razem, nasze wysiłki nie były jednak związane z naglącym wezwaniem serwisowym, czy kończącym się terminem montażu, lecz…rywalizacją sportową! Niedzielne przedpołudnie stało się bowiem uwieńczeniem kilkumiesięcznych przygotowań do jednego z największych wydarzeń w sporcie rowerowym w Polsce – Skoda Bike Challange.

Pośród ponad sześciu tysięcy zawodników na stracie stawił się także SYSTHERM Poznan Bike Team składający się z piętnastu osób, pragnących podjąć to sportowe wyzwanie. Dystans 50 kilometrów i temperatura przebijająca 30 stopni nie stanowiły żadnej przeszkody dla naszych zawodników i wszyscy zameldowali się na mecie w regulaminowym czasie.

Najlepszy rezultat uzyskał Zbigniew Okuła z czasem 1:20.51! Drugi czas stał się udziałem Macieja Grzegorskiego (1:24:56), a na trzeciej pozycji w zespole wyścig zakończył Jakub Reśliński (1:26:42). Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich uczestników!

Czekając na wyniki rywalizacji drużyn biznesowych zapraszamy do galerii zdjęć oraz zapoznania się z klasyfikacją indywidualną!