Zajrzyj do SAMSUNG Wind Free Experience Zone w Poznaniu!

Przetestuj klimatyzator Wind Free dzięki specjalnie dedykowanej strefie relaksu – ekspozytorze Samsung, w którym sprawdzisz możliwe funkcje klimatyzatora oraz poczujesz na własnej skórze jak działają innowacyjne mikrootwory rozprowadzając równomiernie chłodne powietrze. To wszystko w specjalistycznej kabinie Wind Free Experience Zone!

Serdecznie zapraszamy do naszego salonu sprzedaży w Poznaniu!

Technologia Wind Free

Przyjemne chłodzenie bez zimnych powiewów!

Innowacyjna technologia SAMSUNG Wind-Free delikatnie i cicho rozprowadza powietrze przez 23 000 mikrootworów, dzięki czemu w naszym pomieszczeniu równomiernie rozprowadzane powietrze jest chłodne i komfortowe. Co więcej, jednostka pracująca w trybie Wind-Free wykorzystuje minimalną ilość energii, przez co nie wpływa na wyższe rachunki, a nawet je obniża.

Salon wystawowy w Poznaniu


Chcesz z bliska i w komfortowy sposób poznać pełną ofertę klimatyzacyjną SYSTHERM?

Odwiedź nasz ekskluzywny showroom i zobacz jak prezentują się modele klimatyzatorów najlepszych marek, które mamy w swojej ofercie!

Zarezerwuj wizytę w salonie wystawowym w Poznaniu



Skontaktuj się z nami

Centrala w Poznaniu:

Paweł Kańduła
tel. +48 618 507 536, 618 507 530
klimatyzacja@systherm.pl

Magda Kaczorowska
tel. +48 618 507 521, 605 636 066
salonsprzedazy@systherm.pl

facebook MESSENGER
kliknij, aby porozmawiać!

Skontaktuj się z naszymi oddziałami:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8b
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 663 636 050
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Poznańska 119
62-800 Kalisz
T: 603 636 184
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl

twitter facebook linkedin instagram