Wybierz pomiar cyfrowy i odbierz bezpłatny wkrętak testo

czas: od 01/04/2019 do 30/06/2019

Zamów zestaw i odbierz darmowy multitool

Kup oprawę zaworową testo 557 – zestaw lub testo 550 – zestaw i ciesz się ze swojego profesjonalnego wkrętaka wielofunkcyjnego.

Szczegóły promocji i zakres dostawy obu zestawów czytaj na odwrocie ulotki. Regulamin promocji: https://www.testo.com/pl-PL/kampanie/sezon-chlodniczy-2019


Twój wybór

Dane zamówieniowe:

testo 550 zestaw –

Elektroniczna oprawa zaworowa

Zestaw z 3 wężami do napełniania. Do serwisu i konserwacji systemów chłodniczych i pomp ciepła; w tym 2 sondy zaciskowe, baterie, walizka transportowa i protokół kalibracyjny.

testo 557 zestaw –

Elektroniczna oprawa zaworowa

Do serwisu i konserwacji systemów chłodniczych i pomp ciepła; w zestawie z 2 sondami zaciskowymi, sonda próżni, akumulatorami, walizką transportową i protokołem kalibracyjnym.


Profesjonalny wkrętak wielofunkcyjny WERA

  • 6 praktycznych, wymiennych, kodowanych kolorami bitów – mogących współpracować także z elektronarzędziami
  • wymienny uchwyt szybkomocujący do bitów
  • rękojeść Kraftform z funkcją zabezpieczającą przez staczaniem „non-roll” i zintegrowanym magazynkiem
  • najwyższa jakość Made in Germany

Regulamin promocji: https://www.testo.com/pl-PL/kampanie/sezon-chlodniczy-2019


Dowiedz się więcej o oprawach testo


Skontaktuj się z nami


Nie jesteś z Poznania?

Zapytaj o pełną ofertę narzędzi TESTO w naszym oddziale:

w Białymstoku, Katowicach, Kaliszu, Koszalinie, Lublinie, Olsztynie lub Szczecinie
www.systherm.pl/oddzialy-regionalne

Systherm Poznań

ul. św. Wincentego 7
61-003 Poznań
T: 618 507 530, 618 507 521
M: klimatyzacja@systherm.pl

Systherm Olsztyn

ul. Budowlana 2
10-424 Olsztyn
T: 89 539 94 12
M: olsztyn@systherm.pl

Systherm Lublin

ul. Inżynierska 8
20-484 Lublin
T: 81 527 01 60
M: lublin@systherm.pl

Systherm Koszalin

ul. Słowiańska 6
75-846 Koszalin
T: 94 340 25 39
M: koszalin@systherm.pl

Systherm Szczecin

ul. Santocka 39
71-083 Szczecin
T: 91 48 48 221
M: szczecin@systherm.pl

Systherm Katowice

ul. Dulęby 7
40-833 Katowice
T: 32 270 50 32
M: katowice@systherm.pl

Systherm Kalisz

ul. Skarszewska 4
62-800 Kalisz
T: 62 760 30 70
M: kalisz@systherm.pl

Systherm Białystok

ul. Octowa 8
15-399 Białystok
T: 85 742 46 00
M: bialystok@systherm.pl